نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ویرپول در شیراز

نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ویرپول در شیراز

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی شیراز تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ویرپول در شیراز. بدون تعطیل، تعمیر کمتر از 2 ساعت، 100% در منزل، قطعات اورجینال، 36 ماه ضمانت کتبی.

تعمیرگاه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند. برند ویرپول دارای محصولات با کیفیت و بسیار مرغوبی می باشد؛ اما با این حال ممکن است برای هر دستگاهی مشکلاتی پیش آید و مایکروفر ویرپول نیز از این مشکلات مستثنی نمی باشد. شیراز تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ویرپول در شیراز فعالیت می کند و به مشتریان خدمات شایانی ارائه می دهد.

ما برای ارائه خدمات پس از فروش مایکروفر whirlpool خود از مجرب ترین تکنسین ها را برای شما خواهیم فرستاد. روند فعالیت ما بدین صورت است که پس از اولین تماس از جانب مشتریان، بلافاصله متخصص های خود را به منزل آن ها اعزام خواهیم کرد. پس از رسیدن تکنسین به محل، او به بررسی دقیق و آنالیز دستگاه پرداخته و در کوتاه ترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا می کند. در این مرحله از تعمیرات مایکروویو، تا حد ممکن به تعمیر و رفع عیب دستگاه می پردازد و در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، آن را تعویض خواهد کرد. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز از قطعات اورجینال و اصل برند ویرپول استفاده می کند.

در خصوص تعمیرات مایکروویو ویرپول، تکنسین باید مجهز به ابزار های تخصصی و پیشرفته باشد تا به طور کامل عیب دستگاه را دریافته و به صورت حرفه ای آن را تعمیر نماید. مهم ترین خدمات تعمیرگاه مجاز شیراز تک سرویس شامل عیب یابی، ترمیم و ارتقای کیفیت قطعات ماکروویو، رفع ارورهای آن و تعویض قطعات می باشد. در ادامه به توضیح بیشتر این خدمات خواهیم پرداخت.

متداول ترین ایرادات مشاهده شده در نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز

متداول ترین ایرادات مشاهده شده در نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز، با یک سری ایرادات و اختلالات رایجی مواجه می شویم که ممکن است برای هر دستگاهی پیش بیاید. یکی از این ایرادات رایج، روشن نشدن ناگهانی دستگاه است. در صورتی که چنین مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد، ابتدا اتصال دوشاخه به برق را مورد بررسی قرار دهید و اگر مشکلی نبود، احتمالا مشکل از سمت سیم های رابط است که دچار مشکل شده اند. همچنین بروز این مشکل می تواند ناشی از موتور دستگاه باشد که دچار مشکل شده است. یکی دیگر از ایرادات متداول که برای خیلی از دستگاه های ویرپول پیش می آید این است که به طور ناگهانی دکمه های آن کار نمی کند؛ در این مواقع ممکن است قفل کودک فعال شده باشد.

اگر چنین نبود، احتمالا شما باید به مراکز معتبر تعمیرات مایکروویو ویرپول در شیراز مراجعه نمایید. زیرا ممکن است برد دستگاه دچار اشکال شده باشد. البته بهتر است قبل از مراجعه به تعمیرگاه، یک مرتبه آن را خاموش و روشن نمایید. همچنین ممکن است از مایکروویو دود بیرون بیاید که در این صورت ابتدا بررسی کنید که آیا صرفا در هنگام پخت غذا این مشکل ایجاد می شود و یا در مواقع دیگر هم همین طور است. بدین منظور یک ظرف از آب را در درون دستگاه قرار دهید؛ اگر همچنان دود مشاهده کردید، آن را حتما به یک تعمیرکار نشان دهید. اگر گریل مایکروفر ویرپول روشن نشد، یک لیوان و یا ظرف پر از آب در درون آن قرار دهید و اگر پس از دو دقیقه المنت های قسمت بالای دستگاه روشن نشد، آن را به یک تعمیر کار نشان دهید.

یکی از اساسی ترین اقدامات نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز مربوط به اصلاح خاموش شدن ناگهانی آن در هنگام پخت و پز می باشد. همانطور که می دانید مایکروفر ویرپول به گونه ای ساخته شده است که در اثر افزایش بیش از حد دما، به طور خودکار خاموش می شود تا به دستگاه فشار نیاید. به همین دلیل ابتدا هر 4 طرف دستگاه را مورد بررسی قرار بدهید تا آزاد باشد و هوا به راحتی جریان داشته باشد. همچنین سه راهی، محافظ ها و اتصالات دستگاه را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

ارور های متداول مشاهده شده در نمایندگی تعمیرات مایکروویو ویرپول در شیراز

ارور های متداول مشاهده شده در نمایندگی تعمیرات مایکروویو ویرپول در شیراز

توجه داشته باشید که بخشی از خدمات ما به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز، مربوط به رفع این ارور ها است. اگر با چنین خطا هایی مواجه شدید و یا هرگونه اشکال مانند پایین آمدن سرعت دستگاه، کار نکردن صفحه نمایش دستگاه، باز نشدن درب مایکروویو، سوختن مکرر فیوز، گرم نشدن و یا داغ شدن بیش از حد، مشاهده ی هر گونه جرقه و صدای ناهنجار، نچرخیدن سینی در درون مایکروفر whirlpool و غیره می توانید دستگاه خود را به ما بسپارید. ما تمام اقدامات لازم در این زمینه را به انجام می رسانیم تا بتوانید به راحتی از دستگاه خود در منزل، همچون روز های اول استفاده کنید.

خوب است بدانید یکی از اصول اساسی ما به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز این است که تا حد امکان از تعویض و یا جابه جایی قطعات جلوگیری کرده و سعی می کنیم همان قطعه ی فابریک دستگاه را تعمیر و یا ترمیم نماییم. البته گاهی ممکن است چاره ای به جز تعویض قطعه نداشته باشیم. در این صورت می توانید مطمئن باشید که تعمیرگاه ما، از قطعه ی اورجینال و اصل برند whirlpool استفاده می کند که کاملا با دستگاه متناسب باشد. افراد بسیاری به دنبال خدمات پس از فروش مایکروفر ویرپول در شیراز هستند و می خواهند دستگاه خود را به دست یک تکنسین ماهر و حرفه ای از تعمیرگاه مجاز و معتبر بسپارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، می توانید در این خصوص به شیراز تک سرویس اعتماد کنید.

ارور ها و کدهای خطای متداول مایکروفر ویرپول:

  • کد  ارور  E1: رله مغناطیسی درست کار نمی کند.
  • کد  ارور  E0: سنسور دمای سیستم کنتاکت، متصل نیست یا اتصال کوتاه دارد.
  • کد  ارور  F2: غشای سوئیچ شکسته است یا کنترل پنل اصلی دارای مشکل است.
  • کد  ارور  F3H: وجود مشکل در سنسور رطوبت.
  • کد  ارور  E5: برد کنترل ماکروفر دچار مشکل شده است.
  • کد  ارور  F6: وجود شکستگی در رله دستگاه.
  • کد  ارور  E9: تنظیم نشدن پارامترها قبل از راه اندازی ماکروفر در کنترل پنل اصلی.
  • کد  ارور  F3T: خرابی ترموستات فن خروجی دستگاه.
  • کد  ارور  EC: وجود مشکل در سنسور دما علت ایجاد این ارور است.
  • کد  ارور  ED:میزان جریان مگنترون دچار مشکل شده است.

نکات نگهداری برای پیشگیری از خرابی ماکروفر ویرپول و نیاز آن به تعمیر

نکات نگهداری برای پیشگیری از خرابی ماکروفر ویرپول و نیاز آن به تعمیر

ممکن است شما هم به دنبال راهی باشد که کمتر به مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز احتیاج داشته باشید و عمر مفید دستگاه شما افزایش پیدا کند. در این قسمت به شما توصیه های نگهداری خواهیم گفت که از بروز اشکالات مختلف و پرهزینه جلوگیری می کند. اولین و اساسی ترین نکته این است که حتما دستگاه خود را به صورت مکرر تمیز کنید و هرگونه آلودگی را از آن پاک کنید. انجام همین عمل ساده ضمن کاهش مصرف انرژی، عمر مفید دستگاه شما را افزایش می دهد. همچنین همواره از این بابت اطمینان حاصل کنید که درب دستگاه به طور کامل بسته باشد.

همچنین حتما یک مکان ثابت و مناسب برای آن پیدا کنید که از چهار طرف باز باشد و از دیوار فاصله داشته باشد. همچنین هرگز دستگاه خالی را روشن نکنید؛ زیرا موجب آسیب رساندن به موتور آن میشود. برای اینکه ایمنی دستگاه افزایش پیدا کند، حتما از ظرف مخصوص مایکروفر ویرپول استفاده کنید. یکی از اساسی ترین نکات برای حفظ سلامت دستگاه و افزایش عمر مفید آن این است که هرگز از هر گونه کنسرو و یا مواد بسته بندی شده درون آن استفاده نکنید. انجام همین اعمال بسیار ساده تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر دستگاه و کیفیت آن دارد.

یکی دیگر از نکات ساده برای اینکه شما به نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در شیراز نیاز پیدا نکنید، این است که حتما برای آن یک محافظ تهیه کنید و در ساعاتی که مصرف برق بیشتر از حد معمول است، از آن استفاده نکنید. و این نکته ی پایانی را به یاد داشته باشید که برای انجام تعمیرات، حتما آن را به دست افراد کاربلد و با تجربه بسپارید و هرگز به تنهایی به قطعات آن دست نزنید؛ زیرا مایکروویو whirlpool از پیچیدگی بالایی برخوردار است و تنها یک فرد متخصص می تواند از قطعات آن مطلع شود. تعمیرگاه مجاز شیراز تک سرویس، اطلاعات گسترده ای در تمامی زمینه ها دارد و برای انجام تعمیرات، از زبده ترین کارشناسان بهره می گیرد. لازم به ذکر است که تعمیرگاه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ویرپول در شیراز فعالیت می کند و به تمامی مشتریان عزیز خدمت رسانی می کند. جهت تعمیرات مایکروفر در شیراز با ما تماس حاصل نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با کارشناس